אודותינו

אודות הפרישה הטובה

המרכז לתכנון, ניהול וליווי מקצועי של תהליכי פרישה ממקומות עבודה

התארכות תוחלת החיים והגידול הניכר במספר העובדים היוצא לגמלאות או פורש בתוכניות פרישה מוקדמת דורשים היערכות חדשנית ומקצועית שתספק מענה לארגונים ופורשים, במטרה להתמודד עם מגמה זו. לתהליך הפרישה של עובדים ממקום העבודה קיימות השלכות מרחיקות לכת המשפיעות גם על העובדים הפורשים וגם על אלו שנשארים לעבוד בארגון, ובנוסף השלכות כספיות משמעותיות שיכולות לחסוך לארגון עד עשרות אלפי שקלים לכל פורש. הצוות פועל במטרה לספק לארגונים פתרונות וליווי מקצועי בכל הסוגיות הקשורות לתהליכי פרישת עובדים. 

הטמעת תהליך מובנה לטיפול הארגון בפורשים לגמלאות תורם משמעותית: לתדמיתו של הארגון בשוק – נתפס כארגון מצליח ורווחי, לעליה במורל העובדים ולשביעות רצונם מהארגון, לשימור עובדים איכותיים בארגון לאורך זמן ולגיוס עובדים איכותיים ,לירידה בלחץ של עובדים בנושאים פיננסים – פנסיונים ולכזה שעלול לגרום ללחץ נפשי ולמחלות ,לשקט הנפשי של כלל עובדי החברה ושל העובדים העומדים בפני פרישה, לעליה באחוז ההפרשה של עובדים לתוכניות פרישה וכן לעליה משמעותית במספרם של עובדים הפורשים כשהם מוכנים הן בהיבטים האישיים – רגשיים  והן בהיבטים  פיננסיים - פנסיוניים.


אודות שירותים לארגונים שירותים לפרטיים מרכז תוכן צור קשר
וובנויז - קידום אורגניwebnoise :site by  |  כל הזכויות שמורות ©  |     ניתן ליצור עימנו קשר: 054-2299200  |  דואר אלקטרוני: aran@retire.co.il