חזון

החזון של שלנו

לסייע לפורשים בתכנון, ניהול וליווי תהליכי פרישה, תוך מתן פיתרונות הוליסטיים לפורשים לגמלאות. צוות הפרישה הטובה יספקה מענה לפורשים ולמשפחותיהם בתחומים הפיננסיים-פנסיוניים-מיסויים והתעסוקתיים, אורח חיים בריא ובהיבטים אישיים-רגשיים. צוות הפרישה הטובה יספק שירותים לפורשים לפני מועד הפרישה, בסמוך למועד הפרישה ולאחר הפרישה. צוות הפרישה הטובה יקפיד על מתן שירותים אובייקטיבים תוך שמירה על ערכי הוגנות, שקיפות ומקצועיות על מנת לסייע לפורש ולמשפחתו לתכנן ולחיות חיים מאושרים בעת פרישה.

תפיסת העולם שלנו גורסת, כי יש לתת למעביד ולפורש מענה אובייקטיבי כולל לכל צרכיהם, ללוות את הפורשים ומשפחותיהם כנאמנים לאורך כל חייהם.

כל אנשי המקצוע שלנו מתמחים שנים רבות בייעוץ וליווי של עובדים לפרישה. כמו כן, ל-צוות הפרישה הטובה "חממת" מומחים הכוללת את אנשי המקצוע המובילים בישראל, במגוון רחב של תחומים אשר עובדים במסגרת צוותים יחד עם מתכנני הפרישה.

כחלק מהמצע של צוות הפרישה הטובה המציע למעסיקים ולעובדים סל שירותים ייחודי, אנו רואים בפרישה תהליך מתמשך ולא אירוע נקודתי, אשר מספק מענה ופתרון כולל לאתגרים הרבים העומדים בפניהם, בכל נקודת זמן: לפני, במהלך ולאחר הפרישה.

אודות שירותים לארגונים שירותים לפרטיים מרכז תוכן צור קשר
וובנויז - קידום אורגניwebnoise :site by  |  כל הזכויות שמורות ©  |     ניתן ליצור עימנו קשר: 054-2299200  |  דואר אלקטרוני: aran@retire.co.il